074 | U ŘEKY
BENKA Martin (1888 – 1971)
- starting price: 50 000 CZK
- hammer price: 100 000 CZK
- Summer Stream Auction
Olej na lepence, 34,5 x 48 cm, rámováno, signováno vpravo dole M Benka.